כשאני חושבת על הרצאה טובה שנכחתי בה, אני נזכרת בהרצאה שראיתי לפני קרוב לעשור. הרצאה בנושא ויזואליזציה של מידע. המרצה, שהגיע מחו"ל, איחר להרצאה מכיוון שסבל מהרעלת מזון. הוא הקיא כל הלילה, נרדם ולא התעורר להרצאה של עצמו.

ההרצאה התעכבה בכשעה וחצי. הוא עלה לבמה מתנצל, ומכאן הכל כבר זרם. אני זוכרת את עצמי אחרי שעתיים יוצאת מההרצאה ואומרת לעצמי "ואוו! זה כל כך ברור והגיוני. איך לא הבנתי את זה קודם?!" יצאתי עם תובנה ברורה שפשוט שינתה לי את כל התפיסה לגבי ויזואליזציה של מידע.

אני יכולה להזכר במיקרים בודדים שבהם יצאתי מהרצאה עם תובנות מאד חזקות. לא בגלל שלמרצים לא היה משהו חדש לספר, אלא, בגלל שהם פשוט לא העבירו את המסרים שלהם מספיק טוב, וחבל. רעיונות שלמים, גישות פורצות דרך, מוצרים מהפכניים… כל אלה יורדים לטימיון רק בגלל שלא הוצגו נכון.

כנס TALK מרכז את כל ההיבטים בהקשר של העברת מסרים כדי שנוכל לצאת עם רעיונות ותובנות מעשיות.

אילו היבטים?

העברת מסרים בישיבות צוות, העברת מסרים ברשתות חברתיות, בהרצאות פרונטליות ובהרצאות אונליין, העברת מסרים בין תרבויות, העברת מסרים פנים ארגוניים, העברת מסרים באמצעות שימוש בכלים טכנולוגיים, בשימוש במצגת… וכמובן, העברת המסרים לגבי עצמנו, הרי כל אחד מאתנו הוא מותג בפני עצמו ובכל סיטואציה בה אנחנו מציגים נושא מסוים, אנחנו גם מציגים את עצמנו מחדש: מאפשרים לקהל שמולנו להכיר יכולות, כישורים, תכונות שחשוב לנו לספר לו.

לשמוע איך ג'וליאן מלצר מצליח לשנות לנופשים בחוף הים את המודעות לבדלי סגריות, ולצפות בו משנה להם את התפיסה לגבי עצמו.

____

לצפות ביעל כפיר, מנהלת השיווק של שווקים בינ"ל בטבע מציגה רעיונות יוצאי דופן שהיא מיישמת באופן קבוע בתקשורת למנהלי המדינות.

____

ללמוד מהדרך שעשתה ריסה גודינג עד שהפכה לנציגה הרשמית של האבספוט.

אילו רק חלק מסיפורי ההשראה שתשמעו!

להתנסות בהצגת מסרים בבטחון בסדנה של קיוקו טקיאמה.

____

לגלות רעיונות וכלים מדליקים בהעברת מסרים ויזואלים בשלוש שעות פרודוקטיביות עם אדי לבנטמן.

____

לקבל כלים מהילי גדות להתמודדות עם הרצאה בשפה שאינה שפת האם שלנו.

אילו רק חלק מההזדמנויות לקבלת כלים ותובנות פרקטיות!

אז מה אתם אומרים? הצלחנו להעביר את המסר??? :)

כשאתם מוכנים להצטרף לכנס…

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
Now You're Talking

קהילת Now You're Talking נולדה על מנת לסייע לכולנו לשפר את יכולות העברת המסרים שלנו בכל הערוצים. חברי הקהילה משתפים בידע שלהם, מייעצים ומתייעצים, משתפים ברעיונות ונהנים מהרצאות חינמיות, סרטוני הדרכה ואפילו טמפלייטים חינמיים. את הקמת הקהילה יזמה שירלי ארמלנד חן, שיזמה גם את TALK (הכנס הזה).

לקהילת Now You're Talking