חץ פלוס עיגול מולידים מצגת בול :)

17 בספטמבר, 2021  |  שירלי ארמלנד חן

נכון, נכון… מצגת צריכה להיות עקבית: מבחינת הצבעוניות, הפונטים, האלמנטים הגרפים, המיקומים שלהם… זה לא צריך להיות כזה מורכב, אפשר לעשות מצגת בול! מחץ פלוס עיגול :)

יש לי יום הולדת!

31 במאי, 2021  |  שירלי ארמלנד חן

יש לי היום יום הולדת, ובא לי לתת מתנה קטנה!
אמא שלי תמיד אמרה לי: "נותנים לך, תקחי!" אז אתם מוזמנים לקחת :)

השבועות הבאים עלינו לטובה :)

14 במאי, 2021  |  שירלי ארמלנד חן

"אין מצב שכל המידע הזה נכנס בטבלה אחת! ועוד להציג הכל ברמת השבועות… " יש פתרון, תמיד יש פתרון :) אני משתפת אתכם בשיטה שלי. תוכלו להוריד את הקובץ ולערוך אותו.

40 מאגרי תמונות לשימוש מסחרי ללא תשלום

21 בדצמבר, 2020  |  שירלי ארמלנד חן

לעולם, אבל לעולם… לא אשים במצגת שלי תמונות של פאזל או לחיצת ידיים. אין סיכוי שזה יקרה, גם אם מישהו יתחנן. אספתי את כל מאגרי התמונות שאני מכירה למסמך אחד מרוכז, ואני נותנת אותו תמורת הבטחה אחת…

איך לשבור את הקרח בפרזנטציה?

15 בדצמבר, 2020  |  שירלי ארמלנד חן

אין לי חוש הומור. זו עובדה. אני לעולם לא אפתח פרזנטציה בבדיחה או סיפור משעשע כי פשוט אין לי את זה. מסתבר שאפשר לעשות הומור בקטנה – אייל ברנר ורן שמשוני מלמדים אותנו טיפ קטן שיעזור לנו לשבור את הקרח בפרזנטציה, טיפ שניתן ליישם כבר מחר בבוקר.

על סופגניות ותבניות

11 בדצמבר, 2020  |  שירלי ארמלנד חן

מעולם לא אהבתי סופגניות. לביבות, לעומת זאת, זה כבר סיפור אחר… בכל זאת, כשחושבים על חנוכה, האסוציאציה המיידית היא סופגניה, ולכן ניתן למצוא עליה הרבה נתונים. מיקמתי אותם בכמה תבניות שקפים ואתם מוזמנים לעשות בהן שימוש.

איך הצליחו הטוב, הרע והמכוער להשתחל לכנס שלנו?

8 בדצמבר, 2020  |  שירלי ארמלנד חן

כשחשבנו על הטיזר לארוע היה לנו ברור שהוא חייב לעורר סקרנות. שתפתי בזה את ערן, בן הזוג שלי, והוא מייד שלף את המשפט המפורסם מתוך הסרט: "!When you have to shoot, shoot, don't talk" נדלקתי על זה! מצד שני, המשפט אומר Don't talk… קצת נוגד את מה שאני רוצה לומר… כמה דקות של מחשבה, ומסתבר […]