הרעיון לקיים את כנס TALK נולד בעקבות התפתחותה המהירה של קהילת Now you’re Talking! בפייסבוק. הקהילה הוקמה בפברואר 2020 ע"י שירלי ארמלנד חן, וכיום (דצמבר 20) מונה כ-5,000 חברים.

צמיחתה המהירה של הקהילה מתאפשרת בזכות חבריה שמתייעצים במסגרת הקהילה, מייעצים לחברים אחרים, נותנים משוב, מציעים רעיונות ומשתפים בכלים. חברים מספרים שיכולות העברת המסרים שלהם השתפרו מאז שהחלו לעקוב אחרי התכנים בקהילה, כך שאפשר לומר שהמטרה בהחלט מושגת ?

הכנס הוא ערוץ נוסף המאפשר לחברי הקהילה וגם לאילו שאינם נמנים עימה (ולכן זה גם הזמן להצטרף…), לשפר את יכולות העברת המסרים שלהם. לשם כך, דאגנו שכל אחד מהמרצים בכנס יתן נקודת מבט שתספק ערך אמיתי: אם באמצעות הדרך שעשה, אם באמצעות היכולות האישיות שלו בהעברת מסרים, ואם באמצעות כלים שהוא מסוגל לספק.

אנחנו מאמינים שההתייחסות לנושא העברת המסרים מכל ההיבטים שבחרנו תספק לקהל השראה, כלים ומוטיבציה ליישם אותם.

אז… מי זה "אנחנו"?

"אנחנו" הם שניים שחברו יחדיו להצלחת הכנס:

שירלי ארמלנד חן, מקימת קהילת Now you’re Talking! ויוזמת הכנס, וברק דנין, יוזם ומנהל כנסי UXI Live בעשור האחרון, ואחד האנשים המזוהים ביותר עם תחום ה-UX בארץ.

הוצאת הכנס הזה לפועל היא חוויה מרגשת מבחינתנו כי אין לנו ספק שהיא מביאה ערך עצום לקהל גדול ומגוון.

שירלי ארמלנד חן
שירלי ארמלנד חן
CEO, Present Station
ברק דנין
ברק דנין
מנכ"ל, דנין טכנולוגיות

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
Now You're Talking

קהילת Now You're Talking נולדה על מנת לסייע לכולנו לשפר את יכולות העברת המסרים שלנו בכל הערוצים. חברי הקהילה משתפים בידע שלהם, מייעצים ומתייעצים, משתפים ברעיונות ונהנים מהרצאות חינמיות, סרטוני הדרכה ואפילו טמפלייטים חינמיים. את הקמת הקהילה יזמה שירלי ארמלנד חן, שיזמה גם את TALK (הכנס הזה).

לקהילת Now You're Talking