לתשומת ליבך: ההרצאות פתוחות לצפיה במשך ארבעה שבועות, כלומר עד לתאריך: 18 במרץ 2021 בחצות

יש צורך להזין כאן למטה את הסיסמה שקיבלת מאיתנו במייל.

ניתן גם לדלג בין ההרצאות:

02:40: אפילו ג'ף בזוס היה מחייך

אייל ברנר ורן שמשוני, סמנכ"ל ומנכ"ל פסיפס

לרובנו אין חוש הומור מפותח, זאת עובדה. אבל… מסתבר שלא חייבים. אפשר לייצר הומור בהסתכלות על היום יום, בתוספת של קצת תבלינים ודמיון. אייל ורן לוקחים אותנו למפגש מחויך שבו נלמד איך ניתן לשלב הומור בפרזנטציות די בקלות, נצפה בדוגמאות וכמובן נצא עם חיוך על השפתיים.

22:53: שאלות ותשובות עם אייל ורן


How to Pivot your Personal Brand to Boost your Career or Build a Successful Business? :33:09

Resa Gooding, C-Founder & CMO, Cacao Media Marketing Agency

Companies that fail to pivot and adapt to market changes often fail, so why do you think your personal brand is any different? If you don't find a way to pivot and communicate your uniqueness and clear value to a potential employer or client, you too risk obliteration. So how do you pivot from where you are to where you want to be?

In this talk, Resa Gooding shares her tips on how to build a memorable personal brand that can be leveraged to build a successful business or land you your dream career.


Tomorrow is Here and you'd Better be Ready:

46:02: גלית מזרחי כץ, מנהלת מחלקת הדרכה, הראל ביטוח פיננסיים

ראיון אישי על היוזמות, ההצלחות והאתגרים בפיתוח מיומנויות עיצוב והצגת מסרים בחברת הביטוח והפיננסים הראל.
נשתף בסודות מיומנה של מנהלת ההדרכה ונסקור דוגמאות לכלים ולפעילויות המוצעים לעובדי הארגון, מתוך תפיסה שמיומנויות עיצוב מסר ומיתוג עצמי הן MUST עבור עובדים ומנהלים במציאות הארגונית החדשה.
נכון, כולם מדברים על Storytelling, אבל נראה איך אפשר לעשות קצת יותר מעוד סדנת פרזנטציה עם מיתוג מחודש.


1:01:36: סטוריטלינג לעסקים: להניע לקוחות לפעולה

רינת גרשפלד, CEO & Founder, Your Point

כבר שמעתם על הכוח של סטוריטלינג, ועל היכולת שלו לתפוס תשומת לב, להתחבר לרגשות ולהניע אנשים לפעולה. עכשיו הגיע הזמן לקחת את הידע הזה לשלב הבא. בהרצאה נלמד עקרונות כיצד ליצור נרטיב לסיפור האישי והעסקי – איך יוצרים התחלה שתופסת תשומת לב? מי הגיבור האמיתי של הסיפור שלכם? מה התפקיד שלכם בסיפור? איך לייצר קונפליקט שיחבר אליכם לקוחות? כיצד ליצור סיום מנצח לסיפור?


01:22:01: איך פוסט נולד? (ומה עושים איתו אחר כך…)

תומר צוקר, מנהל שיווק בחברות טכנולוגיה בינ"ל ומנטור בתחום השיווק

מדי יום אנחנו נחשפים לאלפי מסרים פרסומיים והתחרות על תשומת הלב של הלקוחות שלנו הפכה למאתגרת יותר מאי-פעם. יצירה והפצה אפקטיבית של תוכן ברשתות החברתיות הפכה לכלי עבודה חיוני ובכך עוסקת הרצאה זאת.
כיצד מצליחים לבלוט מתוך ההמון? כיצד ניתן לנסח ולהעביר את המסרים שלנו בצורה אפקטיבית? כיצד ניתן לרתום את העוצמה של הרשתות בכדי להשיג את המטרות שלנו?
במסגרת ההרצאה תומר יציג את השלבים ביצירת פוסטים ומאמרים, החל משלב הרעיון, דרך ניסוח הנראטיב, הכתיבה וההפצה. ההרצאה תלווה בדוגמאות רבות ובטיפים מעשיים ומוכחים.

01:54:13: שאלות ותשובות עם תומר


01:59:45: מה סקס טוב יכול ללמד אותנו על דיבור מול קהל?

שרון גדרון, מנכ"ל, שינויים בהרגלי הביטוי

מהם הגורמים שהופכים מפגש מיני למתסכל ומנוכר?

ומהם המפתחות לסקס אלוהי?

מסתבר שסקס והופעה מול קהל הם, במובן עמוק, עולמות די דומים… החיבור בין העולמות מאפשר לנו להתבונן על דיבור מול קהל מזוית קצת אחרת.

שרון תציג נקודת מבט רעננה על מה שעבור הרבה אנשים נתפס כסיוט מאתגר, ותחלוק איתנו את העקרונות ליצירת חיבור שנוגע עמוק (עם קהל. ולא רק :)).


הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
Now You're Talking

קהילת Now You're Talking נולדה על מנת לסייע לכולנו לשפר את יכולות העברת המסרים שלנו בכל הערוצים. חברי הקהילה משתפים בידע שלהם, מייעצים ומתייעצים, משתפים ברעיונות ונהנים מהרצאות חינמיות, סרטוני הדרכה ואפילו טמפלייטים חינמיים. את הקמת הקהילה יזמה שירלי ארמלנד חן, שיזמה גם את TALK (הכנס הזה).

לקהילת Now You're Talking