לתשומת ליבך: ההרצאות פתוחות לצפיה במשך ארבעה שבועות, כלומר עד לתאריך: 18 במרץ 2021 בחצות

יש צורך להזין כאן למטה את הסיסמה שקיבלת מאיתנו במייל.

ניתן גם לדלג בין ההרצאות:

05:37: איך להופיע מול קהל בלי להרגיש "לא אני" – כלים להופעה אותנטית

שרון גדרון והלל קפון, שינויים בהרגלי הביטוי

רובנו נוטים לסגור את הגוף בזמן הופעה מול קהל או מצלמה, במקום לפתוח אותו לביטוי אותנטי. איך יוצרים הרמוניה בין מילים, רגשות וגוף? לאן כדאי לכוון את תשומת ליבנו בזמן העברת המסר? איך לא ליפול למונוטוניות? ואיך להפסיק לחשוב על הופעה מול קהל כמו על מבחן מכשיל?

25:28: שאלות ותשובות עם שרון והילל


Wise Words: Secret to Career Growth :44:24

Kyoko Takeyama

What if I told you that in 2021 you could have abundance?  Would you want to know how? Well, we all know that it is easier said than done, but there is one way of creating more abundance and it is simple.

Speak to serve others and your career will grow.  Many people only speak in ways that push their agenda and don’t take care of their audience’s needs.  By reflecting on how we currently speak to our family, partners, colleagues, strangers and clients, we can examine how to improve our communication skills so our career flourishes.

Together, let’s explore how.


01:03:22: מה הקשר בין ברוס ספרינגסטין, החיפושיות וחברת תרופות?

יעל כפיר, ראש תחום תפעול השיווק, שווקים בינלאומיים, טבע

ברוס ספרינגסטין, החיפושיות, אליסה בארץ הפלאות…כל אילו הם רק חלק מהנושאים שיעל מצליחה לחבר לעולם הפארמה בצורה יצירתית ומפתיעה כאשר היא מתקשרת מסרים למנהלי המדינות בארגון.

יעל תשתף אותנו בתהליך העבודה שהיא עושה עם הצוות שלה כדי להגיע לתוצרים מסקרנים ומפתיעים, תספר מה אנחנו צריכים לשאול את עצמנו ואיך ניתן לעשות זאת בכל ארגון, מכל תחום שהוא.


01:27:47: To Present or not to Present

הילי גדות, מנכ"ל Beyond ומעבר

סטיב ג'ובס התכונן שעות רבות מראש לפני כל פרזנטציה באנגלית. אז איך אתם כדוברי עברית צריכים להתכונן לפני הרצאה או סדנה באנגלית? בדומה לסטיב ג'ובס ובדומה לאופן בו אתם מתכוננים להרצאה בעברית, אבל יותר. בהרצאה זו אשתף אותכם בכמה אסטרטגיות וטיפים שיעזרו לכם לקפוץ למים ולצלוח הרצאה באנגלית.


01:44:16: Teen Talk

יניב ויצמן, מנכ"ל ובעלים, teenk

טיקטוק, קלוז פריינדז, אמונגאס, סאבים ועוד הרבה מילים ומונחים שגורמים לנו פעמים רבות לחשוב שאנחנו פשוט לא מבינים את בני הנוער של היום ולא יודעים איך להזיז אותם.

עם ניסיון של מעל עשרים שנה בעבודה צמודה עם בני נוער בעולם השיווקי והחברתי, ישתף אותנו יניב במגמות, בטרנדים ובעיקר בדרכים להבין את השפה של בני הנוער ואת המוטיבציות שלהם.

כאנשי שיווק או אנשי חינוך, אין ספק שעלינו לדעת מה החלומות, מה הפחדים שלהם ומיהם הכוכבים האמיתיים אחריהם ילכו בעיניים עצומות.


02:00:11: לשדרג את עצמנו לקראת עולם העבודה החדש… ולספר על זה!

אור פלח, מנכ"ל, BeRelevant

השינויים הטכנולוגים מגדילים משמעותית את הפער בין המיומנויות שאנו מביאים אתנו, לבין המיומנויות שידרשו בקרוב בשוק העבודה: כבר היום אנחנו נדרשים לפתח כישורים דיגיטלים חכמים, לפתח יכולת למידה עצמאית, בקרוב נצטרך לדעת לעבוד בשיתוף פעולה עם מכונות ואלגוריתמים… כישורים שאנחנו לא מרגישים צורך קריטי לפתח כיום.

איך מאמצים גישה של שינויים שתאפשר לנו לפתח את אותם כישורים, ואיך דואגים שכולם ידעו על הכישורים שלנו?


02:20:44: בדל של תקווה

ג'וליאן מלצר, יזם, Clean the Butts

איך הייתם מסתכלים על מישהו שקם כל בוקר ואוסף את בדלי הסגריות בחוף הים? קצת מוזר, לא? "למה לאסוף בדלי סגריות?! אין לך מה לעשות בחיים?"
הסיפור האישי של ג'וליאן מבהיר בצורה הפשוטה ביותר איך ניתן לגרום לקהל שלנו לשנות את המודעות שלו לגבי נושא שכל כך רחוק מליבו, ובמקביל גם לשנות את התפיסה שלו לגבינו.

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
Now You're Talking

קהילת Now You're Talking נולדה על מנת לסייע לכולנו לשפר את יכולות העברת המסרים שלנו בכל הערוצים. חברי הקהילה משתפים בידע שלהם, מייעצים ומתייעצים, משתפים ברעיונות ונהנים מהרצאות חינמיות, סרטוני הדרכה ואפילו טמפלייטים חינמיים. את הקמת הקהילה יזמה שירלי ארמלנד חן, שיזמה גם את TALK (הכנס הזה).

לקהילת Now You're Talking