שירלי ארמלנד חן
שירלי ארמלנד חן

The Power to Make a Point and Make a Change

CEO, Present Station
16.02 18:00-21:00
אירוע וירטואלי

רובנו מתחילים לעבוד על פרזנטציה על ידי עיצוב השקפים ב- PowerPoint. אנחנו נוטים למלא שקפים בכותרות ובטקסטים ארוכים. התוצאה היא פרזנטציה המספקת מידע, אך אינה משנה תפיסה כלשהי, אינה מגדירה שום תובנה חדשה לקהל, ולכן גם אינה מניעה לפעולה.

בסדנה פרקטית נלמד כיצד ליצור פרזנטציה עוצמתית עם תובנה ברורה המניעה לפעולה, שמחוזקת על ידי פתרונות חזותיים יצירתיים.

למה כדאי להשתתף?

כי הגיע הזמן לעבוד נכון ולהפסיק לבזבז שעות יקרות! אם שואלים את השאלות הנכונות, אם משאירים את השקפים לסוף תהליך העבודה, מצליחים להוציא את הקהל עם תובנה ברורה וחוסכים מלא דילמות מיותרות וכמובן המון זמן שאפשר להשקיע בדברים הרבה יותר חשובים.

למי מיועדת הסדנה?

הסדנה מיועדת לכל מי שמעונין ללמוד גישה חדשה ליצירת פרזנטציות: גישה שתאפשר לו להציג נושא בצורה ברורה ויצירתית וכך גם להעביר מסרים חשובים על הכישורים והיכולות שלו.

מה נלמד?

נלמד מתודולוגית עבודה בת חמישה שלבים:

  1. ניסוח מסר ברור ותמציתי
  2. המרת המידע לסיפור משכנע
  3. יצירת מעורבות ועניין לאורך ההרצאה
  4. הגדרת הכותרת הנכונה לפרזנטציה
  5. עיצוב שקפים שמחזקים את המסר

וכמובן שנלמד גם לחשוב מחוץ לקופסה וליישם פתרונות חדשים להעברת מסרים. העבודה על PowerPoint מקבעת אותנו וגורמת לנו לעבוד בצורה מונוטונית מאוד. במהלך הסדנה נלמד כיצד לחשוב וליישם פתרונות מילוליים וחזותיים חדשים המעבירים את המסר בצורה מדויקת ויצירתית יותר.

שירלי ארמלנד חן

שירלי ארמלנד חן

CEO, Present Station

שירלי מעבירה סדנאות מזה כעשור לארגונים וחברות ומייעצת למנכ”לים ואנשי מפתח המעוניינים להציג מסרים באופן בהיר למול גופים בינלאומיים ולצורך קידום שיתופי פעולה מסחריים.
שירלי מרצה בג'ולט ובמוסדות אקדמים שונים.
בפברואר 2020 הקימה את קהילת הפייסבוק Now you're Talking!, קהילה שמטרתה לסייע לכולנו לשפר את יכולות העברת המסרים. הקהילה מונה כיום כ-5000 חברים והיא למעשה היתה הטריגר לקיומו של הכנס הזה.

סדנאות נוספות בכנס

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
Now You're Talking

קהילת Now You're Talking נולדה על מנת לסייע לכולנו לשפר את יכולות העברת המסרים שלנו בכל הערוצים. חברי הקהילה משתפים בידע שלהם, מייעצים ומתייעצים, משתפים ברעיונות ונהנים מהרצאות חינמיות, סרטוני הדרכה ואפילו טמפלייטים חינמיים. את הקמת הקהילה יזמה שירלי ארמלנד חן, שיזמה גם את TALK (הכנס הזה).

לקהילת Now You're Talking