אור דניאל
אור דניאל

יוצרים פודקאסט - סיפור בקול שלך

ארכיטקט למידה, LearnTech
16.02 9:00-12:00
אירוע וירטואלי

משחר ההיסטוריה המין האנושי העביר מסר, שמועה וסיפור מפה לאוזן. היכולת שלנו לספר סיפור התבססה על היכולות שלנו לדבר בצורה מעניינת, סוחפת, מרתקת או מפתיעה בהתאם לסיפור שרצינו לספר. בשנים האחרונות אנו רואים חזרה לרצון שלנו לשמוע ולהאזין לסיפורים, יותר ויותר אנשים בוחרים להאזין לפודקאסטים. פודקאסט אינו מוגבל בזמן וניתן לשמוע בכל מקום באפליקציות שונות שהמאזין בוחר. מהצד השני, כל אחד מאתנו יכול לייצר ערוץ פודקאסט, אין שום מגבלה וכל שנדרש הוא הרצון להעביר את המסר שלך לקהל רחב. לכן, פודקאסט הוא ערוץ מעולה להעברת מסרים, מקום להשמיע את הקול שלך – האישי והמקצועי. ערוץ פודקאסט יכול להיות ערוץ שיווקי אפקטיבי ביותר עם עלות נמוכה להפקה, לא צריך שום ידע טכני קודם. בואו ללמוד איך לעשות את זה נכון!

למה כדאי להשתתף?

פשוט כי תקבלו כלים ליצירת ערוץ אודיו להשמיע את הקול האישי או המקצועי שלכם או של הארגון שלכם. תוכן מבוסס שמע ניתן להפיק בעלויות נמוכות יחסית ועם זאת ליצור חווית האזנה משמעותית לקהל היעד שלכם, דרך מעולה להעביר את המסר שלכם לעולם.

 

מה נלמד?

אפיון הפודקאסט

  • מה זה פודקאסט? (בעברית 'הסכת') ואיך זה עובד?
  • מטרות, נושאים ומיתוג
  • מבנה הפודקאסט וסוגי פודקאסטים
  • תכנית ותכנון

יישום: בחירת שם, נושאים, מטרות, מבנה, תכנית ותכנית

 

אודיו ותקשורת

  • המיקרופון
  • הריאיון, מיומנויות הקשבה ושאילת שאלות (שימוש בתוכנה להקלטה מרחוק)

יישום: הקלטה בזוגות

  • עריכת אודיו

יישום: עריכת ראיון בסיסי

 

הפצה

  • עיצוב קאבר ארט
  • מערכות האזנה והפצה של פודקאסטים

יישום: בניית ערוץ הפצה ובניית ערוץ שיווק

סיכום ומה נדרש מכם לעשות מחר בבוקר

 

למי מיועדת הסדנה

הסדנה מיועדת לכל מי שרוצה לדעת איך ליצור ערוץ פודקאסט משלב הרעיון ועד להפצה, אם את/ה עצמאי או עובד בארגון שרוצה לייצר ערוץ פודקאסט ארגוני.  להפסיק לחלום ופשוט לעשות את זה – סדנה אופרטיבית, מחר בבוקר כבר יש לכם ערוץ פודקאסט שלכם. בואו ללמוד איך להעביר את המסר שלכם לעולם.

 

מה מרוויחים משתתפי הסדנה

ללא שום ידע קודם תלמדו איך לייצר ערוץ פודקאסט משלב הרעיון ועד להפצה בכל אפליקציית הפודקאסטים המוכרות על ידי שימוש בתוכנות ובפלטפורמות חינמיות.

אור דניאל

אור דניאל

ארכיטקט למידה, LearnTech

אור הוא ארכיטקט למידה, חוקר וחדשן בטכנולוגיות למידה. הוא יועץ לעיצוב למידה וטכנולוגיות למידה ומעביר סדנאות והרצאות בארגונים. במקביל, הוא מלווה תהליכים מורכבים בפיתוח תורות למידה בארגונים (לדוגמה: מעבר של מוסד מכשיר מלמידה פרונטלית ללמידה דיגיטלית), הטמעת מערכות ניהול למידה, בניית הכשרות טכנולוגיות, קורסים ועוד.

לאור תואר שני בטכנולוגיות למידה. בעבר ניהל מחלקות למידה בהייטק ועסקים גלובליים, שימש כקצין חקר ופיתוח הדרכה בחיל האוויר, וניהל תכניות רובוטיקה בטכניון ניהול מרכז ליזמות. אור הקים את הבלוג 'נגיסי ידע' ואת הפודקאסט 'רעב לידע פודקאסט עם אור דניאל'. ייסד את קהילת 'טכנולוגיות למידה בהישג יד' בפייסבוק המונה 3,500 חברים, ערוץ הטלגרם 'טכנולוגיות למידה' בהישג יד המונה למעלה מ-1000 מנויים.

 

סדנאות נוספות בכנס

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
Now You're Talking

קהילת Now You're Talking נולדה על מנת לסייע לכולנו לשפר את יכולות העברת המסרים שלנו בכל הערוצים. חברי הקהילה משתפים בידע שלהם, מייעצים ומתייעצים, משתפים ברעיונות ונהנים מהרצאות חינמיות, סרטוני הדרכה ואפילו טמפלייטים חינמיים. את הקמת הקהילה יזמה שירלי ארמלנד חן, שיזמה גם את TALK (הכנס הזה).

לקהילת Now You're Talking