איך פוסט נולד? (ומה עושים איתו אחר כך...)

תומר צוקר

מדי יום אנחנו נחשפים לאלפי מסרים פרסומיים והתחרות על תשומת הלב של הלקוחות שלנו הפכה למאתגרת יותר מאי-פעם. יצירה והפצה אפקטיבית של תוכן ברשתות החברתיות הפכה לכלי עבודה חיוני ובכך עוסקת הרצאה זאת.
כיצד מצליחים לבלוט מתוך ההמון? כיצד ניתן לנסח ולהעביר את המסרים שלנו בצורה אפקטיבית? כיצד ניתן לרתום את העוצמה של הרשתות בכדי להשיג את המטרות שלנו?
במסגרת ההרצאה תומר יציג את השלבים ביצירת פוסטים ומאמרים, החל משלב הרעיון, דרך ניסוח הנראטיב, הכתיבה וההפצה. ההרצאה תלווה בדוגמאות רבות ובטיפים מעשיים ומוכחים.

לתוכנית כנס TALK - ימי ההרצאות

תומר צוקר

מנהל שיווק בחברות טכנולוגיה בינ"ל ומנטור בתחום השיווק

תומר צוקר, מנהל שיווק בכיר, בעל ניסיון של 20 שנה בשיווק, מכירות ופיתוח עסקי בתאגידים טכנולוגיים בינלאומיים.
תומר משמש כמנטור בתחום השיווק ליזמים, חברות סטארטפ ועמותות, הוא מרצה ומנחה סדנאות בנושא שיווק, תוכן, שיווק באמצעות שותפים, Social Selling ומיתוג מעסיק.
תומר מתמחה ברשת LinkedIn ובמהלך השנים האחרונות העביר סדנאות והדרכות לאלפי משתתפים לרבות מנהלי מכירות ושיווק, מנהלי פיתוח עסקי, יזמים, מהנדסים, מפתחים ועוד וכן ליווה פרויקטים בתחום המיתוג האישי ו-Social Selling מבוססי LinkedIn. תומר הוא מייסד-שותף של קהילת Linkers (מומחי LinkedIn) הכוללת למעלה מ-8,000 חברים.

 

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
Now You're Talking

קהילת Now You're Talking נולדה על מנת לסייע לכולנו לשפר את יכולות העברת המסרים שלנו בכל הערוצים. חברי הקהילה משתפים בידע שלהם, מייעצים ומתייעצים, משתפים ברעיונות ונהנים מהרצאות חינמיות, סרטוני הדרכה ואפילו טמפלייטים חינמיים. את הקמת הקהילה יזמה שירלי ארמלנד חן, שיזמה גם את TALK (הכנס הזה).

לקהילת Now You're Talking